Намет - це ідеальне місце для ночівлі на кілька днів. Наметів дуже багато видів, вони бувають туристичні, кемпінгові, екстремальні. Екстремальні намети мають важливе призначення, їх вибирають для великих походів. Такі вироби відмінно підходять для походу в гори, так як вони не продуваються вітром і не промокають під дощем. Наприклад, модель палатки Terra Incognita двомісна з міцним каркасом. Це відмінний «переносний будинок».
Намети кемпінгового типу вибирають для ночівлі на невеликій висоті. Такі намети найчастіше виготовляються великих розмірів, зручні, але не дуже легкі.
Туристичні намети - найпоширеніший вид. Вибирають їх для різних місцевостей (як гірських, так і рівнин). Вона важить не багато, може витримати сильний вітер і дощ. Любителі туризму частіше зупиняють свій вибір на моделі Terra Incognita Alfa.
Намети Terra Incognita Alfa мають хороші відгуки від туристів. Краще вибрати двошарову намет, що має водонепроникний верхній шар і легкий внутрішній шар. Вони захистять від сильного вітру і дощу, не накопичують конденсат і вважаються надійними. У наметі потрібен тамбур для розташування рюкзаків та інших речей.
Якщо подорож буде з веселої компанії, то краще взяти в прокат намет на багато місць. Важливо, щоб в ній був великий і зручний передній тамбур. Намет Terra Incognita Zeta 4 має міцний каркас.
Ночівля в спальному мішку
Спальні мішки бувають теж декількох видів. Якщо ви вирішили взяти в похід спальний мішок, потрібно зробити вибір між коконом або ковдрою. Щоб не замерзнути в горах, потрібно вибрати кокон, який щільно прилягає до тіла і не дає замерзнути. Вибравши ковдру, ви отримаєте більше свободи для руху. Щоб отримати великий плед, потрібно просто розстебнути блискавку.
Спальник ковдру має капюшон і добре захищає від холоду. Такий спальник зберігає комфорт і потрібну температуру, при якій не буде холодно і жарко. Виходячи з практики, краще вибрати спальник з запасом температури, якщо на вулиці погода різко зміниться.
Вибираючи спальний мішок, краще придбати виріб з синтетичного матеріалу. Він швидко сохне, не збивається і легкий по вазі. Для літніх подорожей підійде Спальник Asleep 200. Спальник з матеріалу, який не приносить шкоди організму людини, легкий і теплий, створює комфорт і затишок для ночівлі в ньому.
Потрібні аксесуари, без яких не обійтися в поході
Термос для туриста - це, мабуть, сама незамінна річ в поході. Якщо вдома можна погріти їжу на грубці, то в похід її не візьмеш. Такий термос зберігає довгий час температуру налитої в нього рідини, він не протікає і має хорошу механічну зносостійкість.
Рекомендується брати з собою термос, у якого є металева колба, а ось скляні моделі не надійні. Кришка повинна відкручуватися в повному обсязі, це дозволить зберегти температуру налитої рідини довше.
Як вибрати рюкзак
Після того, як турист визначився з усіма потрібними йому речами в поході, їх потрібно кудись скласти. Для таких завдань вибирають туристичний рюкзак. Для початку потрібно визначити обсяг рюкзака. Наприклад, для походу пішки підійде модель з об'ємом в 30-50 літрів для чоловічої статі, а 20-30 літрів для жінок. Для проби можна попросити у когось із знайомих рюкзак і скласти в нього необхідні речі. Це дозволить визначитися з розмірами, які будуть вам зручні.
Рюкзак Mountain 50 - ідеальний варіант для походу пішки. У цього рюкзака є пояс, система для вентиляції спини, система підвіски CR, і важить він трохи (всього 2,26 кг).